niedziela, 15 września 2013

W srebrze z Adamem

   Dawno nie pokazywałam moich prac. Długo dziergałam sweter, który dzisiaj pokazuję. I wcale nie dlatego, że pracochłonny jakiś, ale czasu brakowało. Po szpitalnych perypetiach syna i półrocznej przerwie, wróciłam do pracy zawodowej. Miałam dużo zajęć z tym związanych, bo organizacja nowego roku szkolnego wymaga wiele czasu, no i przenosiny do nowego obiektu, uroczyste otwarcie itp., itd.
   Sweter zaczęłam w sierpniu, ale dopiero dzisiaj wykończyłam drugą kieszeń i przyszyłam guziki. To takie wizytowe wdzianko zrobione z podwójnej nitki mieniące się cekinami i srebrną nitką (włóczka Sal Abiye), a jednocześnie miłe i ciepłe (Cascade Fingering).

   Nie wiedziałam, że moja Margolka ma takie parcie na szkło. Koniecznie chciała wziąć udział w sesji reklamowej nowego opla Adama. Nie dałam rady jej powstrzymać, ustawiła się i trzeba było "cyknąć" jej fotki. Mało tego, stała nade mną i pilnowała, żebym je na blogu umieściła. No to są...

   Nawiasem mówiąc, fajny samochodzik, taki damski, niewielki, bardzo zwrotny. Szkoda, że nie mój... Trochę za drogi na kieszeń przeciętnego Polaka. 

5 komentarzy:

 1. Sweterek ( żakiecik, blezerek, wdzianko) jest bardzo ładne.Eleganckie, nietuzinkowe - podziwiam.
  Powodzenia w ustabilizowaniu się w pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super takie niepowtarzalne
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały sweterek :-) wzór pasowałby idealnie na mnie... :-)
  Samochód... wow... też by mnie pasował :-)))
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny sweterek, świetne połączenie włóczek, efekt rewelacyjny. Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały sweterek, wspaniale wykonany.Świetny fason i kolor.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Dzierganie na tarasie

     Oj, mało czasu mam ostatnio. W pracy bardzo intensywnie, coraz później wracam do domu, nie mam kiedy nacieszyć się wiosną i pięknym ...