wtorek, 12 kwietnia 2016

Turniej tańca towarzyskiego i...

   W sobotę 9 kwietnia w mojej miejscowości odbył się już VIII GD Dance Show - ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego w różnych kategoriach wiekowych. Prawie co roku jestem na widowni podczas gali, którą od pierwszego turnieju prowadzi Iwona Pavlovic. 
  Uwielbiam taniec, kiedyś w czasach licealnych trochę "towarzysko" tańczyłam, dlatego chętnie korzystam z zaproszeń na takie imprezy. Za każdym razem zachwycają mnie najmłodsi uczestnicy. Moi tegoroczni faworyci (10-11-latkowie) zajęli I miejsce na podium zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. 
Natomiast dorośli to mistrzowie, z zachwytem oglądałam ich wyczyny. "Taniec z gwiazdami" pokazuje tylko namiastkę tego, co potrafią zawodowi tancerze. 
   Trudno mi było zrobić dobre zdjęcia moim nie najnowszym telefonem. Przy ekspresji tancerzy było to trudne.


    Tak było w sobotę. Niedzielę i poniedziałek spędziłam w szpitalu. Musiałam pilnie poddać się koniecznemu zabiegowi. Teraz dochodzę do siebie w domu i czekam na wynik...
   A za oknem wiosna, a na drutach... brak inwencji...

3 komentarze:

 1. Dużo zdrowia życzę, bo ono najważniejsze. Też uwielbiam taniec. Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo, dużo zdrowia Ci życzę.
  Z całej siły trzymam kciuki, aby wyniki wyszły dobre.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Wam dziękuję. Po wszystkich komplikacjach zdrowotnych u mojego syna wiem, że to właśnie zdrowie jest najważniejsze. Na nic zdadzą się pieniądze i inne dobra. Gdy jesteśmy zdrowi mamy siłę, aby na resztę zapracować. Jeszcze raz dziękuję za ciepłe słowa.

   Usuń

Podróży ciąg dalszy, tym razem dziewiarsko

   Podczas mojego pobytu w Anglii zawędrowałam do Southborne, dzielnicy Bournemouth. To był mój ostatni dzień przed powrotem do domu i nie ...