Bardzo ładna , wieczorowa chusta. Jednocześnie wyrażam swój podziw dla filcowych bombek. Są wspaniałe.Gdzie będzie ten kiermasz? Może gdzieś się tam przewinę. Pozdrawiam.
Wow......... Piekna i elegancka ta chusta.
W końcu udało mi się zmobilizować i sfotografować mój kardigan z kwadratów. Kardigan już się nosi, odbył podróż do Grecji, a dopiero ter...
Bardzo ładna , wieczorowa chusta. Jednocześnie wyrażam swój podziw dla filcowych bombek. Są wspaniałe.Gdzie będzie ten kiermasz? Może gdzieś się tam przewinę. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńWow......... Piekna i elegancka ta chusta.
OdpowiedzUsuń