czwartek, 5 grudnia 2013

Kiermasz świąteczno-noworoczny i spotkanie z ciekawym człowiekiem

   Dzisiaj odbyła się inauguracja kiermaszu świąteczno-noworocznego zorganizowanego przez miłośniczki robótek ręcznych w mojej miejscowości. Pisałam już wcześniej, że cyklicznie spotykamy się w naszej bibliotece. Chcąc odwdzięczyć się za gościnę, wymyśliłyśmy taką formę, zaś dochód przeznaczamy na zakup książek do biblioteki. 
   Inauguracja była uroczysta, ponieważ udało się zorganizować spotkanie z panią Iwonną Warzec - lekarzem anestezjologiem, która z wielką swadą i bardzo ciekawie opowiadała o historii anestezjologi oraz o swojej pracy w szpitalu przy więzieniu na ul. Rakowieckiej w Warszawie. 
   Potem wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Kiermasz wzbudził zainteresowanie, sprzedano trochę prac, a przy okazji kilka osób wyraziło chęć w naszych comiesięcznych spotkaniach. Wieczór minął w sympatycznej atmosferze, a ja mam nadzieję, że nasze grono znacznie się powiększy.
Poniżej kilka zdjęć ze spotkania. 
1 komentarz:

  1. Doskonały pomysł na spotkania i wsparcie bibliotecznych zasobów. Pozdrawiam cieplutko.

    OdpowiedzUsuń

Impressionist Sky

   Tak nazywa się kolor wełny firmy MALABRIGO, z której powstaje kardigan . Pamiętacie ten sweterek (klik)? W wyniku mojego gapiostwa przy...