Zima.... zasypało... świat taki wyciszony, bajkowy, inny...
Jak to wygląda u Was?
W końcu udało mi się zmobilizować i sfotografować mój kardigan z kwadratów. Kardigan już się nosi, odbył podróż do Grecji, a dopiero ter...
U mnie ciągle sypie:) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńZazdroszczę. ..u nas szaro i deszczowo :(
OdpowiedzUsuńPiękny widok :-) U mnie jest dużo mniej śniegu... ale nie narzekam :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.