piątek, 15 stycznia 2016

Zima...

Zima....  zasypało... świat taki wyciszony, bajkowy, inny...
                                      Jak to wygląda u Was?

3 komentarze:

  1. Zazdroszczę. ..u nas szaro i deszczowo :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny widok :-) U mnie jest dużo mniej śniegu... ale nie narzekam :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Letni kardigan z kwadratów

    W końcu udało mi się zmobilizować i sfotografować mój kardigan z kwadratów. Kardigan już się nosi, odbył podróż do Grecji, a dopiero ter...