piątek, 20 lipca 2012

Czarne ponczo

   Postanowiłam wydziergać poncho, a ponieważ to lato, więc wykonałam je z delikatnego kid mohairu. Dlatego jest leciusieńkie, lekko transparentne. Można je nosić w chłodniejsze letnie dni zamiast chusty czy szala. Ozdobię je jeszcze aplikacją. Na razie wygląda tak.







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

I znowu Stella!

 Bardzo lubię ten wzór projektu Jacka Mrożewicza. To już kolejna, którą sroviĺam. Ta jest z trzynitkowego kokonka 1400m, mieszanki merino i ...