PowitanieDrogi Gościu, witam Cię na moim blogu, cieszę, ze tu jesteś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jeśli zostawisz swój ślad w postaci miłego komentarza.

Wzory do pobrania

piątek, 24 maja 2013

"Ostatni chirurg"

  Pielęgniarka, chirurg, kardiolog, anestezjolog - co łączy te postaci oprócz tego, że ich zawody ściśle wiążą się z medycyną? Dlaczego giną w okolicznościach, które tak naprawdę nie wyglądają na morderstwo? Tylko jedna osoba twierdzi, że śmierć pielęgniarki nie była samobójstwem, a zbrodnią - to siostra zamordowanej. 
   Jilian Coates zaczyna drążyć temat. Trafia na lekarza szukającego swojego przyjaciela, z którym służył w Afganistanie i któremu zawdzięczał życie.
   Poszukiwania prowadzą do informacji o pewnej operacji. To właśnie jej uczestnicy giną jeden po drugim. Dlaczego? Jaka tajemnica się za tym kryje? Kto pociąga za nitki tej intrygi?  Książka dosyć interesująca, jeżeli lubi się połączenie sensacji z thrillerem medycznym.1 komentarz:

  1. Ponieważ lubię czytać książki sensacyjne z domieszką kryminału na pewno sięgnę po tę pozycję. Bardzo dużo książek przeczytałam dzięki zamieszczonych na Twoim blogu recenzjach. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń