sobota, 29 czerwca 2013

W jedwabiach i czerwieni...

   Zaszalałam i cała jestem w jedwabiach. A co! Z połączonych nitek Lace  i Kid Silk  Dropsa wydziergałam dla siebie sweter. Długo to trwało, ponieważ już ponad rok miałam taką koncepcję, ale zawsze było coś innego do zrobienia. W końcu realizowałam swój pomysł. Na ten projekt zużyłam 1 motek Lace (!)  i 4 motki Kid Silka oraz jakieś resztki Sal Abiye do wykończenia szydełkiem. Kolor to piękna głęboka czerwień, zaś w dotyku sweterek to sama poezja, milutki, mięciutki, NIE GRYZIE! Rewelacja! Mam nadzieję, że będzie dobrze się sprawował w codziennym użytkowaniu.
   Dół swetra modelowałam za pomocą rzędów skróconych - przód podniesiony, tył wydłużony.
Jedyna wada to koszty. Włóczki z jedwabiem są drogie. Na szczęście skorzystałam z promocji włóczek Dropsa w e-dziewiarce jakiś czas temu i mam to, o czym długo marzyłam. 
O prezentację sweterka pokłóciły się moje dziewczyny, w związku z tym obfotografowałam i jedną, i drugą. Fakt, że córka z większą gracją prezentuje mój wyrób. 
Najpierw Magda...

... a teraz Margolka.

3 komentarze:

  1. No, no -sweter wyszedł piękny. Gratulacje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny sweterek. Piękny kolor i fajny pomysł.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ta Margolka to sztywna jakaś!

    OdpowiedzUsuń

W podróży

Drugi tydzień jestem w podróży, odwiedzam piękne miejsca, uczę się nowych rzeczy. Poniżej mała zapowiedź, tego, co widziałam - na horyzonci...