PowitanieDrogi Gościu, witam Cię na moim blogu, cieszę, ze tu jesteś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jeśli zostawisz swój ślad w postaci miłego komentarza.

Wzory do pobrania

sobota, 1 czerwca 2013

Szal piórkowy w beżu

Pamiętacie ten szal? Teraz zmienił formę, choć motyw piór został. Piórkowy jest nie tylko ze względu na motyw, ale także na wagę. Jest leciusieńki i delikatny jak mgiełka. Prezentuje się tak.3 komentarze:

  1. Prześliczny i ze zdjęć widać jaki leciutki! Ależ Ty masz tempo! A może jakieś krasnoludki zatrudniasz do pomocy :))))? Można wiedzieć jakiej wełenki użyłaś i na jakich drutkach? bardzo mi się podobają piórka w tę stronę. Aktualnie dziergam w tę drugą, ale i tak "po długości" chętnie spróbuję. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Na szal zużyłam prawie dwa motki moheru Fonseca, robiłam na drutach 4,5. A krasnoludków nie zatrudniam, dziergam w różnych okolicznościach, nawet, gdy jadę samochodem jako pasażer. A ostatnio więcej przebywam w domu, zawiesiłam pracę zawodową z tej racji, że opiekuję się synem po operacjach, które przeszedł. Cieszę się, że podobają Ci się moje prace, tym bardziej, że to dzięki Tobie odkryłam "piórka".

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczny, jak zawsze. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń