sobota, 30 marca 2013

Życzenia


4 komentarze:

  1. Radosnych, radosnych Świąt

    OdpowiedzUsuń
  2. Pogodnych i spokojnych Świąt

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo dziękuję za życzenia. Są one dla mnie tym bardziej miłe i podnoszące na duchu, gdyż te święta spędzam w szpitalu przy moim synu.

    OdpowiedzUsuń

I znowu Stella!

 Bardzo lubię ten wzór projektu Jacka Mrożewicza. To już kolejna, którą sroviĺam. Ta jest z trzynitkowego kokonka 1400m, mieszanki merino i ...