Radosnych, radosnych Świąt
Radosnych Świąt!
Pogodnych i spokojnych Świąt
Bardzo dziękuję za życzenia. Są one dla mnie tym bardziej miłe i podnoszące na duchu, gdyż te święta spędzam w szpitalu przy moim synu.
Bardzo lubię ten wzór projektu Jacka Mrożewicza. To już kolejna, którą sroviĺam. Ta jest z trzynitkowego kokonka 1400m, mieszanki merino i ...
Radosnych, radosnych Świąt
OdpowiedzUsuńRadosnych Świąt!
OdpowiedzUsuńPogodnych i spokojnych Świąt
OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję za życzenia. Są one dla mnie tym bardziej miłe i podnoszące na duchu, gdyż te święta spędzam w szpitalu przy moim synu.
OdpowiedzUsuń