piątek, 1 stycznia 2016

Nowy Rok

   Czas  świąteczno-noworoczny minął mi bardzo szybko. Najpierw dużo pracy z przygotowaniami do świąt, same święta w otoczeniu rodziny, chwila na złapanie oddechu i przygotowania do powitania Nowego Roku. W tym roku hucznie go witaliśmy z bliską, dalszą i bardzo daleką rodziną na weselu, które zdumiało nas rozmiarami (ponad 200 osób). Z lekka jestem przerażona - mam córkę na wydaniu ;-).
   A przed wyjazdem na uroczystość zdążyłam pochować niteczki w zakończonym sylwestrowo błyszczącym ponczo z czarnej włóczki Sal Abiye ALIZE. Sweter-ponczo powstał zainspirowany tym projektem.  To bardzo wygodne ubranko, które tuszuje to, co należy, poza tym bardzo wygodne. W planach mam następne, trochę cieplejsze i mniej błyszczące.
   Ponczo prezentuje się tak.   Nie mam siły do podsumowań moich dokonań dziewiarskich. Niewątpliwym sukcesem jest opróżnienie pudeł z zalegających nitek oraz wykończenie UFO-ków. Nauczyłam się kilku nowych technik dziewiarskich, dziergałam w kilku nietypowych miejscach. 


   Mam nadzieję, że Nowy Rok przyniesie mi kolejne nowe umiejętności, nowe włóczki, nowe inspiracje. Czego sobie i wszystkim Dziewiarkom życzę z całego serca.

7 komentarzy:

 1. Świetne ponczo!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Super.
  ♥Szczęśliwego Nowego Roku♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Poncho wygląda świetnie. Bardzo jestem ciekawa nastepnego ...
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2016 !!!
  Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe ponczo:) Ja mam ochotę na czarny sweter:) Wszystkiego najlepszego w nowym roku:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Doskonałe ponczo ! Piękny kolor i świetny fason - myślę, że i ja mogłabym się w takie cudo ubrać... i korzystnie wyglądać :-)
  Na Tobie prezentuje się idealnie.
  Życzę Ci spełnienia marzeń i planów w tym Nowym Roku.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęśliwego Nowego Roku! Wspaniałych pomysłów i realizacji projektów!
  Poncho bardzo efektowne! Czekam na następne:))
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne ponczo!
  Spełnienia marzeń-tych dziewiarskich i tych "zwyczajnych"życzę!

  OdpowiedzUsuń

Ostatnia już relacja z podróży

   W wyniku różnych podejmowanych ostatnio działań nie dokończyłam relacji z mojej czerwcowej podróży. Dzisiaj kolejna garść zdjęć i inform...