środa, 20 lutego 2013

Gorzka czekolada i liście

   Była już chusta w kolorze gorzkiej czekolady z odrobiną karmelu. Teraz ta sama włóczka i ten sam kolor, tylko aplikacja inna i nałożona z jednej strony chusty.


                                               
















   A na ukończeniu jest sweterek ecru z cekinami (tej samej włóczki, co paryski sweter). Robię go bez przekonania i sama nie wiem co wyjdzie ostatecznie. 

2 komentarze:

I znowu Stella!

 Bardzo lubię ten wzór projektu Jacka Mrożewicza. To już kolejna, którą sroviĺam. Ta jest z trzynitkowego kokonka 1400m, mieszanki merino i ...