poniedziałek, 5 grudnia 2011

Beżowy z czerwonym

Nareszcie skończyłam sweter, który jakiś czas temu odłożyłam, bo pochłonęły mnie chusty.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

I znowu Stella!

 Bardzo lubię ten wzór projektu Jacka Mrożewicza. To już kolejna, którą sroviĺam. Ta jest z trzynitkowego kokonka 1400m, mieszanki merino i ...